Karetní hry zdarma

Blackjack

I když ho pozná každý karetní fanoušek a zdá se být jednoduchou karetní hrou podobnou hře OKO, opak je pravdou. Základní principy Blackjacku jsou jednoduché, ale strategie jak porazit dílera si vyžadují kumšt, čistou mysl a detailní poznání pravidel a strategie této krásné hry. Uvědomit si, že dosáhnout součet 21 není cílem hry, je velmi důležité. Tím je právě porazit dílera. Blackjack se hrává s 1 až 8 balíčky karet. Pro úspěch ve hře je skutečně důležité osvojit si základní strategii Blackjacku, o které se dočtete na naší stránce.

 

Baccarat

Klasika v karetních hrách je neodmyslitelnou součástí kasin. Svůj vznik datuje do doby francouzské šlechty, odkud se šířila až do USA, kde se úspěšně udomácnila. Baccarat je oblíbená hra díky své jednoduchosti a velmi nízké výhody kasina při hře oblíbené sázkové karetní hry (< 2%). V podstatě je úspěšnost výhry blízká 50% jako při hodu mincí. Spolu s rychlým vysvětlením pravidel a jednoduchou strategií je poutavost pro hráče ještě vyšší. U hry Baccarat proto zůstáváte déle ve hře a potenciál výher je také vyšší oproti jiným hrám, s vyšší výhodou na straně kasina.

 

Videopoker Jacks or Better

Kdysi známý jako Draw Poker už dnes nikdo nenazve jinak než Jacks or Better. I když se ze začátku může zdát, že je nevýhodnější než klasický poker hlavně z důvodu, že výherní kombinace vzniká až od nejnižšího páru J, J, opak je pravdou. Míra návratnosti je více než 99% při správně zvolené strategii a využití maximálních sázek. V případě postupky u hry Royal Flush je možné získat až 800 násobek vkladu za předpokladu maximální sázky. Vyzkoušejte si tuto hru zdarma a uvidíte, že jde o jeden z nejvýhodnějších typů pokeru.